për thurje

 

Thurur triko

Qendisi sweaters përfaqësojnë komoditetin e, shtëpi bukuri të ngrohtë dhe të butë, femërore. Këto objekte janë gjithmonë në kërkesë, dhe në të ftohtë, pa ato të vështira për t'u menaxhuar. Qendisi veshje shërben si bazë e çdo gardërobë, dhe nuk shkon nga e modës. Veshje JerseyNë këto rroba janë frymë fantastike cilësisë së mirë të poseduara nga edhe modeli më të përparuara.

Në këtë rast ata nuk duken të modës së vjetër.  E merr ndjenjën se bleu një triko triko ose janë të lidhura me dorë në veçanti për ju.  Më e rëndësishmja, të drejtën për të kombinuar  me gjëra të tjera. Tani trendi kryesor është një multi-layer, bluza thurur dhe bolero të shkurtër duket e madhe mbi krye të gjatë.

Shirt me xhinse ose me lule veshje nën një pallto të gjatë thurur krijon një imazh të veçantë nostalgjik. Cardigans thurur mund të vishen në një tjetër, vetëm dy, sa kohë që ata përzierje në ngjyrë.  Në një thurur tone mirëpritur veshje të qetë që theksojnë një lloj të butë të produktit dhe të japë një imazh të përgjithshëm të coziness.

Me rëndësi të veçantë është madhësia e thurje: triko me një veshtullor të madhe është mirë që të duket e madhe me xhinse dhe në krye të thjeshtë dhe të sweaters dhe këmisha e leshi gjobë do të kombinohen edhe me gjëra të ndritshme, të tilla si shalle në një kafaz, e cila do të japë imazhin e shpenzime të tepruara, se ai nuk duket i mërzitshëm.  Një gamë të ndryshme të produkteve, të paraqitura në dyqan tona online do të ju lejojnë të zgjidhni të stilit më të përshtatshme thurje.

Shumë sweaters, pullovers dhe cardigans të modeleve të ndryshme dhe ngjyra për të ndihmuar në dallim nga turma, duke krijuar imazhe të pazakonta.  Ju mund të zgjidhni një xhaketë të rreptë për zyrë ose një komod dhe të këndshme për një shëtitje në mbrëmje, dhe pajisje të drejtën për të ndihmojë për ta bërë imazhin e plotë.

Katalogu përmban një shumëllojshmëri të stileve të grave  . Ju do të gjeni jo vetëm modelet më moderne dhe më të fundit nga koleksionet më të fundit të designers të famshëm, por që kurrë nuk trikotazh klasik do të shkojnë jashtë modës. Të tillë një shumëllojshmëri të stileve dhe textures në directory tonë do të ju lejojnë të zgjidhni saktësisht se çfarë më gëzojnë, nëse sweaters të mëdha apo të shtrënguar thur, cardigans me pikë të ndryshme, me grepa dhe kopset pa, me xhepa dhe pa një grua gjen se në mesin e gjërave të përfaqësuara, e tij.

Është e lehtë për të marrë humbur në shumëllojshmëri të modeleve në dispozicion në dyqanet e qytetit, por faqe ju mund të shihni me lehtësi çdo model dhe të urdhërojë disa klikime të miut. Blej triko tuaj të preferuar nëpërmjet internetit nuk është e vështirë, ju vetëm të shtoni pika për të your shopping cart.  Nëse keni ndonjë pyetje në mënyrë të regjistrimit ose të ofrimit të brenda Moskë, konsulentët tanë janë gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar dhe të përgjigjen për çdo pyetje.

Ne jemi të gatshëm për të ofruar pika juaj urdhëruar në çdo pikë të Rusisë, në afat të shkurtër.  Çmimet për mallrat e ofruara janë më tërheqëse në qytet, përveç kësaj, ne ofrojmë zbritje për klientët tanë. Dhe në gjëra me cilësi të lartë thurur nga katalogu ynë, ju mund të shihni për veten tuaj. Bazuar në materialet e

thurur sweaters, trikotazh, dresses, trikotazh