për thurje

 

Turtlenecks lidhur

Përgjithshëm, praktik, elegant, por pa ndryshim të turtlenecks  Për shumicën e grave, turtlenecks janë gjëja më e zakonshme që është e nevojshme dhe praktike. Turtlenecks lidhur veshje të veçantë trashëNë vendin tonë, shpesh turtlenecks veshur gjatë motit të ftohtë, e kombinuar me sweaters dhe pullovers, duke krijuar mbrojtje shtesë nga të ftohtit.

Por e famshme designers na thirrje për të trajtuar në mënyrë që të mos njëanshme temën e veshjeve të grave, duke besuar se jakë golf është një gjë shumë interesante, që i jep hapësirë ​​për manifestimin e imagjinatës së tij.  Në tregon më të fundit turtlenecks janë të përfshira në mbledhjen e shtëpive të modës të tilla  si Chloe, Givenchy, Chanel  . Ata treguan se si publiku veshjet shik dhe elegante mund të jetë krijuar duke përdorur të ndryshme.

Një karakteristikë dalluese e ndryshme është jakë të lartë që i përshtatet snugly qafë. Turtlenecks Gate, zakonisht ju mund të kthehet dy ose tri herë, i cili është shumë i dobishëm në qoftë se ju, për shembull, nuk veshin shalle, dhe shalle. pjesë integrale e turtlenecks veshjeve meshkuj dhe femra janë afërsisht në mes të shekullit të kaluar.

Një pjesë e madhe e kredisë takon Pierre Cardin, qitjes në mbledhjen 50s, të cilat janë paraqitur për të turtlenecks  Lidhur me trashë të veçantë.  Deri në atë kohë, ata ishin më të zakonshme në mesin e pilotëve dhe atletët.  Së pari, një zakon jakë golf veshur e dandies dhe zonjat, në mesin e të cilëve ishin shumë të aktorëve të njohur, shkrimtarë, artistë dhe këngëtarë.

Tjetra, dhe njerëzit e zakonshëm filluan të mësohen gradualisht me subjektin e rrobave, gjithnjë e më shumë vlerësuar avantazhet e saj të ndryshme. Dhe ndodhi kështu në heshtje që turtlenecks u bë një gjë e lëndë të përshtatshme, por i lirë nga çdo lloj ishte tërheqëse.  Tani ekspertët e modës rekomandojmë që femrat i kushtoj vëmendje të golf, dhe shikoni se si look elegant dhe elegante mund të jetë një model i markave të mirë.

Jakë golf mund të jetë një pjesë e imazhit tuaj të biznesit, kjo gjë është e përkryer për formimin e një stil zyre! Turtlenecks qep pothuajse të gjitha pëlhurat, natyrore dhe artificiale.  Modelet janë bërë të materialeve me shtimin e fibrave artificiale, të përshtaten më mirë në formën e cilësive të tij të ngushtë ngjitës dhe theksojnë harmoni.

Përfaqësues të gjysmës së bukur të njerëzimit mund të bëjmë për të bërë një shumëllojshmëri të projektimit me jakë golf bizhuteri dhe bizhuteri.  Necklaces, pendants, bracelets, brooches do të shtojë origjinalitetin e ndonjë model. Disa markave të prodhojnë një jakë golf, dekoruar tashmë me të gjitha llojet e elementeve. Ajo mund të jetë dantella, paetki, rruaza.

Gratë duhet të mbani mend se edhe një jakë golf zakonshëm në duart e një projektuesi të aftë dhe një eksperimentues të guximshme mund të kthehet në një vepër arti në modë. Bazuar në materialet e www.wildberries.ru

Postime Related:
  1. zbukurime

fustan