për thurje

 

Thur me grep për fëmijët

Grep për fëmijët është një nga aktivitetet më të këndshme që ju mund të imagjinoni. Ju e krijoni unike me duart e tyre dhe veshjet unike për fëmijën tuaj. Rroba si asgjë tjetër mund të hapë botën e brendshme të fëmijës tuaj.Grep për fëmijët përfshin bluza thur, funde, Dresses, jumpers, kapele, handbags, pinetok me grep dhe çorape.

grep për fëmijët sweaters thururNë pjesën e thur me grep faqen tonë për fëmijë ju do të gjeni një model që do të ju lutemi ju dhe fëmijën tuaj. Përdorur skema të thur me grep për fëmijët nën forcën që ju do të lidhë pëlqente një fustan apo triko. Pjesë të veshjeve të thur me grep për fëmijët do të ngrohtë fëmijën tuaj në mot të keq dhe për të krijuar një ndjenjë e rehati në sezonin e ngrohtë, dhe më e rëndësishmja e bëjnë atë të ndryshëm nga të tjerët.

Planet për të thur me grep për fëmijët do të ju lejojnë të krijoni rroba për fëmijë unik. Thur me kënaqësi! Zbukurime veshje për një vajzë. Ju do të duhet: fije mëndafshi me 400g lurex (400m/100g), numri i lidh 2. Fustan lehtësi Air.

Ju do të duhet 200g e vogla fije x / pambuku me ngjyrë të butë kajsi, 3 butonat në një mendje, numri goditje 2, 2,5 dhe 3. Grep për fëmijët - rozetë të plotë. Ju do të duhet 200g e lidh fringed trëndafili fije № 4. Ju do të duhet 120g e fill akrilik të lehta me ngjyra të mesme trashësi rozë, ngjyrë trëndafili lule 100g dhe të bardhë. Ju do të duhet 200g të purpurt fije dhe 3 butona për ndeshjen numrin 3 goditje. Poluver në vija të bardhë dhe rozë dhe një shall.

Ju do të duhet 400g i fije rozë, fill 150g bardhë, një goditje № 3, 3,5 dhe 4. Green-bardhë dhe shall triko. Ju do të duhet 400g e fije të gjelbër dhe 50 g e fije të bardha, një goditje № 4. Ju do të duhet 400g i fije të errët të verdhë, një goditje № 4. Ju do të duhet 300g i fije fije 50g bardhë dhe të kuqe, grepa thur me grep, numri 4, dhe 5.

Ju do të duhet 250g e kuqe 100g blu fije fije, numri fiksohem 6, 3 butonat e kuqe. Bazuar në materiale nga-ime vyazanie.ru

thur me grep, sweaters thur, thur me grep