për thurje

 

Kapele thurur grave

Kapelet e grave thurur, këshilla të dobishme kur zgjedh. Thurur hat - kjo është një accessory që është më tepër një domosdoshmëri shumë se një trill të modës. Dimra të ashpër rus thjesht nuk lënë asnjë zgjidhje tjetër, por në të njëjtën kohë kështu që duan të shikojnë elegant dhe femërore. Tani industrinë e modës na ofron gamë të gjerë të të gjitha formave dhe ngjyrave.

Kapele e tanishme të mëdha dhe të vogla, klasike, sportive, romanca dhe, natyrisht, koket, dekoruar me rhinestones, sequins, shirita apo elemente të tjera dekorative. Ajo mund të ndihet apo vëllimit të vjela thurimë Beretat me overhanging hat avantazh me pompom e madhe e madhe thur ose pa. Nga vitet tetëdhjetë në shpinën modë tub kapak që mund të vishen si një kapelë dhe në të njëjtën kohë.

thur Grave hat kapakGjithnjë, catwalks të botës ju mund të shihni kapak kapak gishtin dhe ngjyrat çorape mbytur. Veçanërisht kapele përkatëse dhe flokëgjatë broadtail lesh. Kapele me veshë të kapelës, bërë nga materiale të tilla, duket tepër elegant dhe efektive, plus ata janë për gratë më të madhe. Në ndjekje të modës, mos harroni se kapak duhet jo vetëm në përputhje me stilin tuaj, por edhe llojin e paraqitjes.

Kjo vlen për të vëzhguar proporcion. Dobët, vajzat e ulët duhet të shmangin të madhe kapelë, rëndë, dhe të vogla, të shtrënguar-montim kapak veshur thjesht kundërindikuar topolak vajzat me karakteristika të mëdha. Në këtë rast, ju mund të paguani vëmendje të mating e madhe kapak me jakë xhakete, por kjo nuk duhet të përfshihet, kapelë rëndë ka të ngjarë të luajë në favorin tuaj.

Pronarët e një fytyrë të ngushtë me tipare të mprehta të përshtatshme kapele të vogla që mbulojnë ballit, si dhe formave të qartë kapelet gjeometrike. Gjerë vajzat, me cheekbones shquar, duhet të i kushtoj vëmendje të flaps veshit kapele dhe versionet e asimetrike e kapelë. Por pronarët e keni një fytyrë ovale ka një përzgjedhje të gjerë të modeleve të ndryshme, ju do të përshtaten pothuajse asgjë. Bazuar në materialet e nvmag.ru

Postime Related:
  1. Skema e thurje, thurje
  2. skemës

thurur, beretë beretë kapak, , thurje