për thurje

 

Kapak të ngrohtë punuar me shtiza

Hats: Hats, kapele, kapele, beretki, kapele ... kapelë Sot në veshjet e grave, për fat të keq, merr një vend modest. Edhe pse nuk ka accessory të ndritshme, më tërheqëse dhe praktike. Ju shikoni, për shembull, të ngrohtë thur cap nuk është vetëm të ngrohtë në mot të ftohtë, por do të bëjë një stil çdo mënyrë, dhe të gjerë-brimmed kapelë kashte do të japë një humor të paharrueshme romantike dhe të mbrojtur nga dielli djegur.

Në këtë pikë ju mund të them se, dhe pa kapelë ne nuk mund të bëjmë! Pasi kapele e grave, si dhe procesin e krijimit, dhe të veshur konsiderohet një formë e artit. Ka kapele të veçanta për vajzat e pamartuara, modele për gratë e martuara dhe gratë e veja, madje edhe për gratë. Gjatësia e, fjongo dantella, ngjyra gjerësi, dhe fushat lartësia e cap - ajo ishte pikturuar mbi një kod veshje të rreptë të modës, atëherë grave.

Nga rruga, modës hat ndryshuar në atë kohë çdo vit, disa herë çdo sezon, kuti kartoni me naimodneyshimi kapele janë të pasagjerëve të shpeshta në trajner dhe në anijet që janë dërguar nga dyqanet në modë e kapele e dashura e tij e ardhshme. Hats janë një subjekt i detyrueshëm i veshjeve të grave për rreth 20 vjet të shekullit XX. Me zhdukjen e modës modës kapele zonjat e humbi një pjesë e feminitet dhe bukuri.

Por, për fat të mirë designers përsëri kthyer vëmendjen e tyre për një kapele rafinuar dhe elegante, dhe për sezonin e dytë radhazi, të gjitha zonjat e botës nxjerr në kapele kashte dhe kapele rroba dhe! Sa për modele të tjera, kapele, ne mund të thoshim se ata janë përsëri në modë. Pothuajse të gjitha markave të njohura nga sot e konsiderojnë atë një detyrë për të përfshirë në koleksionet e tyre, nëse kjo është vjeshtë-dimrit ose të pranverës dhe verës, kapelet për gratë.

hat ngrohtë thurur merrStili i tyre themelore - sportiv dhe rastësor: një kapak, nga klasike tek reperskih, kapele, Panama kapele, Beretat, kapele, thur cap, kapele me veshë të kapelës dhe shumë modele të tjera dhe të ndryshme. Në varësi të kësaj, për çdo kohë të vitit është një model flokësh, prodhuesit e zgjodhi disa pëlhura dhe materiale.

Për shembull, kapele e grave për sezonin e ngrohtë - kapele, kapele, kapele Panama, etj - A janë bërë nga materiali tekstili apo rrjetë për ventilim të kokës. Për sezonin e ftohtë - vjeshtë vonë, dimër, pranverë e hershme - kapele janë bërë e materialeve më të qëndrueshme: leshi, akrilik, lesh, lëkurë, etj Këto materiale të mbajnë ngrohjes mirë, por për shkak se ata do të jenë të motit të rehatshme dhe komod, dhe të këqija në vjeshtë dhe dimër të ftohtë.

Vesh kapele dhe kapele, kapele dhe Panama kapele - dhe ju gjithmonë do të duket elegant dhe modern, dhe më e rëndësishmja - të rehatshme! Në 100! Bazuar në materialet e

merr një kapelë, thurje