për thurje

 

Në crocheting

Kapele, kapele, Beretat, shalle, shalle, dorashka  Dhe, edhe kits, thur me grep, shumë origjinale, në modë. Pas të gjitha, sa bukur - rrjetë peshkimi doreza, dhe përveç kësaj - një kapele apo çadër. Një newfangled  (Dhe të tjera) me grep këpucë? Ajo gjithashtu punon madh si një craftswomen fantazi. Beretë elegante me grep do të jetë një dekor të mrekullueshëm e kokës tuaj dhe të plotësojë veshje.

- Gjë e bukur dhe e nevojshme, jo vetëm për fëmijët, por të rriturit nuk do të heqë dorë, lidhur me dashuri, ata do të të ngrohtë në të ftohtë këmbët tuaja.  Thur me grep pinetochki - disa orë, të përpiqet dhe të gëzojnë rezultat, jo vetëm ju, por të ngushtë, dhe fëmija do të jetë i kënaqur me mënyrën se si këtë update.  , Vendos teket ose zyra - është vendi ku carousing zbukuruar idetë. Dhe bukuria e modeleve flet për veten.

Hook membranë - kjo është një gjë e domosdoshme në përgjithësi, mund të jetë i veshur si një version plazhi i paradës ose jashtë nga prying nën atë të përshtatshme T-shirt.  Gjithnjë, ka vajza, femra në plazh  . Ajo është e bukur, user-friendly. Në rroba banje me grepPor ju duhet të dini se rroba banje thur për të shtrihet nga fije se kur lagësht ajo nuk është shtrirë.

Dhe nuk është ajo, në qoftë se ju mendoni se  rroba banje me grep vetëm për, vajzat e reja shumë pak i hollë vetëm duhet të zgjedhin versionin më të mirë të një bust dhe brekë, përveç kësaj, dyqane shesin lojë me birila.  Unë dua të theksohet seksion. Çfarë modele zgjuar që i përshtaten çdo shije, mosha, formë, atë formë, çdo model të preferuar mund t'i atribuohet vetë, duke përdorur matjet e tij dhe llogaritjet.

Por, për ata që janë ende të vështirë për të lundruar, ju mund të thur në përshkrimet ofruara për secilin model, por me fije e tyre dhe numrat e duhur goditje.  Bolero, Schrage  - Një tërbim, çfarë lloj - të mëdha dhe të vogla, me sleeves dhe pa modele të ndryshme që lidhen ose motive, ngjyra dhe pikturë njëngjyrëshe.  - Është mjaft kohë të punës, por ia vlen!

Origjinaliteti është e garantuar, pallto mund të jenë të verës, por nëse ju qep një rreshtim, ai është i përshtatshëm për sezonin e ftohtë.  Kur thurje pallto, i kushtoj vëmendje të veçantë për zgjedhjen e fije, ajo duhet të përputhet me sezonin.  Dhe çfarë e bukur, shikim të vetëm të bukur. Dhe ju nuk mendoni se shall - kjo veshje për gjyshet, ju në thelb i gabuar!  Kapuç - një mënyrë accessory që mund të vishen në supet ose të përdoren si një model flokësh.

Ju uroj të gjithëve fat të mirë dhe suksese në grep! Bazuar në materialet e

merr, , hat rroba banje, me grep, me grep