për thurje

 

Tie një rroba banje vetëm

Qendisi swimwear të gjitha zonjat nuk e njohin user-friendly dhe praktike. Por sot, shumica e grave, në qoftë se ju nuk e keni blerë një rroba banje, kështu që me siguri do. Qendisi swimwear quhet trendi i 2011. Pra, çfarë zgjedhur është thurje, trikini swimsuits të mbyllura, bikinis, model g-strings, me ose pantallona të shkurtra.

Nëse doni një plazh të keni pasur asnjë të barabartë, rroba banje kravatë veten. Rroba banje Tie vet thurjeNë kohën e tashme bëjë më të lehtë se sa ishte pesë vjet më parë, sepse sot ju mund të gjeni një shumëllojshmëri të gjerë të skemave në internet dhe në dyqan për të blerë të drejtën e çdo lloj ngjyra thread.  A nuk e di se si ose nuk duan të thur, ju mund të kërkoni shok  mik apo një apel të veçantë të kompanisë.

Modelet e tanishme e swimsuits thurur krijuar vetëm për të theksuar unike dhe origjinalitetin e stilit. Ata janë kaq të ndryshme që të zgjidhni diçka të përshtatshme për veten tuaj vetëm ndonjë vajzë mund të.  Në të njëjtën kohë, ajo do të duket i papërmbajtshëm në atë bikini.  Shumica e përdorur shpesh për prodhimin e fije pambuku swimwear me një shtesë në formën e elastin.

Nëse ju do të blej një rroba banje thurur, por të shqetësuar se ajo do të jetë një kohë të gjatë të thatë, ju e dini se çdo gjë do të varet nga fije. Edhe pse ende do të marrë më shumë kohë se zakonisht rroba banje tharje. Por bukuria dhe origjinalitetin e thurur swimwear është më shumë se të mbulojë këtë krisje e vogël.  Dikush mund të mendoj se në thur rroba banje mund të jetë e nxehtë.

Por në qoftë se ju krahasoni pambuku  dhe rroba banje të rregullta bërë nga sintetike, në e parë që ju do të ndjehen më të rehatshme.  stil, ngjyra dhe modele thurur swimsuits  Sa për stilet në modë, ju mund të keni vënë re se në vitin e kaluar, dhe në bikini popullore mini me grep. Gjithashtu i kushtoj vëmendje të  me "rrjetë", lules dantella, dhe stolitë e ndryshme.  Vizatime Moda dhe figura gjeometrike bizele.

Mod verdhë, gri, blu, rozë, të bardhë dhe  zi thurur swimsuits.  Trendin e modës mund të quhet në mënyrë të sigurtë një thurur strapless zavyazok bikini. Shpesh e përdorur për të dekoroj thekë.  Një nga avantazhet kryesore të swimsuits thurur është se ata janë figura të përkryer të sakta. Me drapes ose ryushechek në bust dhe brekë, ju mund të shtoni volum.

Dhe në sajë të një flutur apo marrëveshje lule mund të shkëpusin vëmendjen nga disa nga fushat "problem".  Burim Bazuar në materialet e v-krujevah.ru

model rroba banje, thurur, skemë rroba banje, thurje