për thurje

 

Një lloj i ri i rroba banje

Koleksion RI Swimwear 2011, të gjithë ne e dimë shumë mirë se sa më e madhe tregon termometër shkallë, afër fillimin e sezonit veror e ri. Së bashku me rrezet e para të pranverës diell pothuajse të gjitha gratë të fillojnë të mendojnë për pushimet e verës e ardhshme, dhe natyrisht në veshjen e tyre plazh. Lady moderne e kupton se swimwear dhe rrobë plazhi është më e mirë për të blerë në fillim, kur erdhi një hype e madhe sezon.

Blerje Advance lejon gruaja nuk të shqetësojë në kërkim të një rroba banje të përshtatshme ngarkuar pak para nisjes së tij.     Dhe si një humbje kohe dhe kënaqësi vitaliteti i pëlqyeshëm, zonjat preferojnë të blejnë një rroba banje dhe rrobë plazhi para hapjes zyrtare të sezonit veror.

Më tepër, me reputacion të markave të paraqesin koleksionet e tyre të ri me një diferencë mjaft të madhe të kohës të mjaftueshme për të blerë. Një kohë të përshtatshme, kur koleksione të reja të ju lejojnë të zgjidhni opsionin më të mirë rroba banje ose rrobë plazhi në një atmosferë të relaksuar. Atmosferë të këndshme gjatë procesit të blerjes në masë të madhe përcakton nëse fituar gjë e mirë apo jo.

Mikroklimë të favorshme ju ndihmon të ndiheni zërin tuaj të brendshëm dhe edhe intuitive sa gjë e është më e mira.     Një faktor i rëndësishëm kur zgjedh një rroba banje ose rrobë plazhi këtë njohuri themelore të trendeve të modës. 2011 nuk është përjashtim dhe ka modelet e veta specifike, të cilat do të diskutohet më vonë. paraqitur tashmë të firmave më të famshme.

Pra, në verën e vitit 2011 prirje kryesore të modës është stilet dëlirësinë. Seksualitetin ngjyra të ndritshme dhe në mënyrë të drejtë vjen moderuar, me anët e forta të hollë theksoj grave. Bikini me një sasi minimale të indeve, natyrisht, nuk do të humbasin të gjithë tifozëve të tyre, por numri i tyre është shumë poredeet.

Trendin e modës është qartazi e dukshme në koleksionet e prodhuesit kryesorë në botë të swimwear dhe rrobë plazhi (Beach Swimwear lepur, Swimwear Caffe, Victoria Secret, L * Hapësirë). Një lloj i ri të modelit rroba banjedesigners talentuar janë më shumë dinakëri plotësojnë atmosferë të grave të hapur për bukurinë këndshëm e misterit. Ngjyra të modës të këtij sezoni do të jetë: ngjyra të forta, pastel hije, hije e blu, terra cotta, Celadon.

Përveç këtyre shumë të rëndësishme: ngjyra celular, pika, ju lutem, me ngjyra leopardi. Nuk do të jetë e përshtatshme për të kërkuar kombinimin klasik të zezë dhe të bardhë, të kuq, por nuk duhet të jetë i vetëdijshëm për disa karakteristika të, sepse këto ngjyrat nuk janë të përshtatshme për çdo zonjë. ofrojnë edhe një trend të, si i veshur me një rrip. Rrip gjithnjë e kombinuar me veshje pothuajse çdo pjesë.

Me këtë accessory ju mund të mëtejshëm theksoj gjatësia ideale e këmbëve dhe prania e një bel i hollë çelik. Popullariteti i madh në mesin e bërë tashmë klasike përjetshëm. Ky lloj rroba banje mund të tërheqë formë të shkëlqyer, zgjat këmbën dhe me sukses të fshehin disa nga tiparet e trupit tuaj. Duken shumë premtuese në stilin e 50 swimwear me pjesën e poshtme të qafës së lartë (prerje të vogël në qafë) apo fle.

Këto opcione janë në koleksionet e swimsuits në pothuajse të gjitha markave të famshme botërore (Beach Swimwear lepur, Swimwear Caffe, Victoria Secret, L * Hapësirë). Në mesin e kostume banje të veçantë shumë e modës për të Bando (bikini strapless), dhe brekë bikini me vargjet të ulët dhe një bust-trekëndësh.     Përveç kësaj, variacione të ndryshme të brekë të gjitha string zakonshme deri pantallona të shkurtra të lartë dhe të ngushtë.

Në sezonin e verës këtë vit do të duket shumë elegant swimsuits pikturë njëngjyrëshe që nuk e humbin rëndësinë e tyre për mjaft kohë dhe kishte bërë një klasik plazh. Për ata që duan të reja dyqan sportiv swimwear 2011 online gjithashtu ka disa surpriza. Swimwear përshtatshëm dhe praktik të shikoni jo më pak elegant dhe origjinale.

Çdo vit kombinimin e rehati dhe bukuri praktike gjen gjithnjë e më shumë tifozë nëpër botë.     Disa designers ende kanë përgatitur një model të shkëlqyer swimsuits dhe për ata që duan ngjyra të ndritshme. Hije të ngjyrave do të jetë i pasur, që do të tërheqë shumë vëmendje për personin e tij. Modelet shumë të rëndësishme me lule tropikale, tema detare dhe një zogj parajsë.

Shembuj te swimwear me modelet e bukura dhe harton ju mund të gjeni një markë me reputacion (Beach Swimwear lepur, Swimwear Caffe, Victoria Secret, L * Hapësirë). Së bashku me ngjyrat origjinale dhe hije swimwear tillë këtë sezon shpesh kanë praktike të lartë dhe lehtësinë e mirëmbajtjes.     Shumë kompani të famshme kanë swimwear të rrobave moderne që dries shpejt dhe shkon shumë mirë duke marrë në sipërfaqe të kozmetikës sunscreen dhe të tjera.

Kjo pëlhurë me një kohë shumë të gjatë mund të ruaj një shkëlqim maksimal i modelin e thatë dhe i lagësht. karakterizuar në mënyrë të qartë me shprehjen: lehtësuar joshëse. Kombinimi i pëlhurave moderne, dizajn elegant dhe detajet gjobë japin hijeshi rafinuar lady elegant.     Lehtësuar joshëse e krijimit të stilit të patëmetë dhe të tërheq admiring shikimet e njerëzve.

Këto detaje të vogla, të nxjerrë në pah se si teprimet e ndryshme, unaza, shiritat, dantella, litar, fjongo mund të shikoni elegant lady origjinale dhe theksoj shijen e saj të madh. Përmes një kombinim i thekson bukur me rroba të shkëlqyera lady merr një kontakt të vogël të misterit.

Individualitetin e grave si projektues theksojnë markave më të njohura të swimwear dhe (Beach Swimwear lepur, Swimwear Caffe, Victoria Secret, L * Hapësirë). Një shumëllojshmëri e madhe e modeleve të bën të mundur që çdo grua të ndjehen të veçantë dhe donte të njerëzve të denjë.     Një nga tendencat e modës të mëdha, natyrisht, është një lloj relativisht e re e rroba banje. Ky lloj i swimwear është diçka në mes kostum banje brendshme dhe te jashtme.

Çdo ditë trikini bëhen gjithnjë e më popullore dhe duke fituar shumë tifozë të reja. Prandaj, pothuajse të gjitha swimwear 2011 dyqan online kanë në përbërjen e tyre trikini në shumë versione. Për gratë trikini është zgjidhja më e mirë, sepse ajo i jep një imazh të vërtetë origjinale. Shumë gra kanë lodhur tashmë e kostume banje te perziera dhe të veçanta, dhe ata duan të imagjinohet diçka të re.

Megjithatë, kujdes duhet të fashionistas sofistikuar, si trikini jo të përshtatshme për të gjitha zonjat. Shikoni Trikini harmonike në formë të hijshme zonjë në formë të mirë fizike të mjaftueshme.     Trikini simpatik ju mund të shihni shumë markave të modës (Beach Swimwear lepur, Swimwear Caffe, Victoria Secret, L * Hapësirë). Ne gjithashtu duhet të përmendim shumë e rëndësishme si modele, tilla si etno-vizatime.

Në tendencat e fundit të modës e thekson swimwear dhe rrobë plazhi, motivet popullore të ndryshme me ngjyra e tyre unik. Popullor në Afrikë, Amerikën Latine dhe popujve veriore, dhe vizatime të tjera.     Swimsuits me dizajne etnike mund të jenë të gjithë tablonë, dhe mund të përmbajnë pjesë të caktuara të kuptimit të koduara dhe formën magjiplotë.

Po ashtu, mund të jetë një vizatim, ose vetëm në brekë dhe sytjena gota vetëm, ndërsa pjesa tjetër do të jetë Leotar vetëm një ngjyrë. Shumë prej koleksioneve të reja swimwear 2011 janë disa swimsuits në stil retro. Këto kostume banje me të njëjtin sukses mund të dekoroj një grua modeste apo të relaksuar, si Subtly thekson dinjitetin dhe kështu me kujdes fsheh nuancat e padëshiruar e figura.

Me ardhjen e sezonit të ri vijnë mënyrë të re dhe swimwear. Në mbledhjen e fundit të swimwear zbulon më të lartë idetë e gazuar designers. Modelet e reja mund të jetë blerë tashmë segodnyaschy vetëm 30 sekonda, blagodaryabystrym vendosjen e rendit tuaj.     Faqe përmban varg të tërë të markave të tilla si modelki swimwear simpatik me kristallamiSvarovski. U shfaq dhe një varg të ri të prodhimit të markës swimwear amerikane.

A nuk pushon të jetë në shitje në swimwear paharrueshme shkëlqimin e saj dhe e mrekullueshme. Kjo është e drejtë në qasje si fishekzjarre ndezëse swimwear punuar me dorë nga swimwear tani Kolumbisë. Swimwear në 2011 - një koktej ftohtë në epiqendër shumë të ngjarjeve plazhit. Dikur në të kaluarën dhe ju nuk e dini se ata janë kaq elegante ulen në trupin tuaj.     Të jetë mirë dhe i gëzuar.

Vajzat më krenare dhe trima, ne ofrojmë për të blerë veshjet e artikujve më të rinj për pushime plazh, ju jeni të sigurt do ju lutem. Konturet e një modes horizont të ri janë swimsuits këtë vit, kjo është një atribut i domosdoshëm i telashe elegancë modnitsy.Utomitelnye në shtëpi, në zaparka punë të gjitha larg në kohën e përshtatshëm, do të përpiqen mbyllur sytë tuaj dhe një ëndërr e ëmbël e pjesës tjetër të ardhshëm në rërë të bardhë dhe të biryuzovommore.

Më të dukshme kostume banje pjesë në në 2011 në markë swimwear Beach lepur, çeliku inlaid me një bust në Swarovski Kristal. Kjo nuk është një luks!     Dhe kjo mund të jetë juaji tani! Shop është krijuar posaçërisht për yjet dhe vajzat joshës. Arritur tashmë për të kaluar ekuatorit dhe vera me diell, por tani fillon koha më aktive për pushime.

Shumë njerëz kanë qenë vërtetë të ulur në valixhet e tyre dhe të shohim përpara për fillimin e pjesës tjetër.     Praktika tregon se shumë në mesin e kësaj kategorie të qytetarëve e të cilave nuk kanë vendosur ende në një kostum banje. Për disa arsye më shpesh e lënë sytë e wardrobes këtyre artikujve. Ka shumë raste ku njerëzit vijnë për të pushuar pa një kostum banje ose tunikë, dhe nganjëherë të dyja.

Ky komunikim nuk do të jetë e tepërt të kujtojmë se ka një mundësi e madhe për të parë një koleksion të swimwear 2011. Shop Online është i kënaqur që të ju paraqesim swimwear fundit dhe elegant dhe rrobë plazhi. Në konfuzion përgatitore për të pushuar shpesh janë të rëndësishme dhe pastaj të shtyhet si pasojë e situatave të paparashikuara të ndodhë që të parandaluar një të qartë dhe të bëjë të gjithë kohës.

Swimwear dhe rrobë plazhi janë elemente të rëndësishme të një qëndrim të plotë dhe të kënaqshme për çdo vajzë.     Prandaj, përpara më të mirë në mjedisin e shtëpisë të qetë të njoh nga afër me ardhjen e reja të produkte luksoze swimwear 2011. Dyqan online me një reputacion të mirë është që të kemi produkte të cilësisë nga koleksionet më të fundit të markave të famshme.

Në një moment, vetëm pak minuta ju mund të shihni larmi të madhe të modeleve origjinale, të cilat janë shpikur nga designers talentuar. Dhe në disa raste dhe e bëri duart e tyre, të tilla si ngjyra qëndisura apo të zbukuruar me të dhënat stil pak që plotësojnë të veçantë pronari i tyre elegant. Nuk është çudi, shumë nga zonjat të sofistikuara në vitet e fundit të bëjë një blerje vetëm në internet.

Në fund të fundit, ajo është shumë e përshtatshme dhe të shpejtë, kur, pas disa shtypur një çelësat ju mund të filloni një koleksion të ri të swimwear 2011. Dyqan online gjithashtu ka një shërbim të përshtatshëm të dobishme, e cila ju lejon të njëjtën kohë të krahasuar opsione të shumta. Në shtëpi në pasqyrë tuaj të preferuar është shumë më e lehtë për të parë që nga gjërat që ju përshtatet më mirë dhe thekson dinjitet.

Gjithashtu, ju mund të telefononi për të dashurën e tij dhe të armatosur me mbështetjen e tyre dhe këshilla për të zgjedhur variantin optimal të një pakice, atëherë të jetë 100% i sigurt për zgjedhjen e duhur. Nuk është çudi, urtësia popullore e ka atë që një kokë është e mirë, dy është më i mirë.     Një përzgjedhje e mirë e swimwear dhe rrobë plazhi, humor të mirë dhe sjell kujtime të lumtur.

Miqtë e juaj mund të për disa modele për një përshtatshëm, dhe pastaj ju kombinohen kalim kohe të këndshme me pazar të madh. Mos harroni se jeta jonë duhet të jetë gjithmonë vend për zbulimet e reja dhe momente të lumtur që ju mund të jepni swimwear sezonin 2011. Dyqan në internet është gjithmonë duke u përpjekur për të dhënë të gjithë klientët emocione të gjalla dhe të vendosur një humor pozitiv. Të marrë një tjetër hap drejt pjesës tjetër të tij e ardhshme dhe e goditi botën me shijen e saj të patëmetë dhe stil personal! Bazuar në materialet e www.poshgirl.ru

Postime Related:
  1. trikotazh

model rroba banje