për thurje

 

Qendisi veshjet

Asnjë i veshjes nuk është ulur në shifrën e si  thurur veshje. Kurrë nuk vijnë nga e modës, ajo është nën hetim në çdo mënyrë, dhe çdo fashionista. Moda Sezoni i ri sjell një tjetër veshje novshevstva prerë, pa mëngë vishen detajet komplikuar se xhepat duke shtuar rëndë.

Pa marrë parasysh sa i ndryshueshëm e modës, nuk triko humbur lidhjen e saj, dhe dëshira për të blerë të reja  veshje thurur ndjek grua moderne, pavarësisht të sezonit dhe stilin e rrobave të saj.  Gjitha llojet e ngjyrave, gjatesite, dhe prerë, veshje elegant janë favoritë për veshin rastësor, shtoni bukuri të veçantë për një grua në një zyrë të bukur, veshje luksoze dhe individualitetin në një smart  .  Përfitimet jersey është i pamohueshëm, nuk është vetëm praktike në drejtim të çorape (lagështithithës, të kënaqur edhe me këtë përmbajtje dhe të mos i grimcuar), por edhe shumë të këndshme në të prekur, folds e butë gracefully varet figura e një gruaje, duke ndihmuar për të fshehur metat dhe nxjerrë në pah meritat.

Trikotazh, më shumë se materiale të tjera që mund të theksojnë individualitetin, vetëm ulur poshtë në figurë, më të mistershme për këtë është se të njëjtën prerë në forma të ndryshme do të duken të ndryshme, që është sigurisht një plus, sepse disa gruaja dëshiron të shohë një fustan si gratë, e saj të tjera?  Dimrin e 2011 aktual thurur Dresses. Me modelin embossed, ata duken të pazakonshme dhe me stil, edhe ata janë shumë të ngrohtë dhe të rehatshëm.

Thur Veshje - tendencë e modës dimrit 2011-2012. Ne nuk mund të themi një fjalë të shkurtër në lidhje me veshjet. Vajzat që veshin atyre, jo vetëm trima, por edhe person jashtëzakonisht modë. Veshje qendisi thurimëkurrë një fustan të shkurtër shkon nga e modës, si ajo mund të përdoret jo vetëm rrisin bukurinë e këmbëve, formon siluetë krijon një imazh femëror dhe vizualisht elongates figura, veçanërisht në qoftë se ju zgjidhni këpucë të drejtë ose sandale me takë.

Nëse keni gjetur stilin tuaj, ajo mund të shihet në një herë, prandaj mos kini frikë për të matur dhe të zgjedhur, rezultati është e vlefshme.  Mirë pazar! Bazuar në materialet e nga qyteti-moda.ru

dresses thurur, veshje, thurje