për thurje

 

Veshje thur është gjithmonë individuale dhe unike

Trikotazh në çdo kohë në kërkesa të mëdha në mesin e grave, ato janë praktike, të ngrohtë dhe të rehatshëm. Sweaters, cardigans, veshjet thurur dhe të sezonit 2010 - 2011 në kulmin e popullaritetit.

Mbledhja e designers modës janë thurur veshje të të gjitha stileve, modelet dhe stilet, dhe të ndryshme triko faturimit veshje mund të jetë e përshtatshme për çdo rast dhe kombinojnë atë me gjëra të tjera nga veshjet, gjë që e bën të domosdoshëm thurur veshje dhe artikujt më të preferuara në dollap.  Veshje thur mund të jetë i lidhur nga fije leshi, angora, lesh angora, lesh kashmiri klassicheskogoP si dhe duke shtuar një shkëlqim temat lurex,.

Short dresses thur le të tregojnë jo vetëm bukurinë e këmbët tuaja, por edhe rroba të reja: dollakë në këtë mënyrë, përbëjnë një duet me veshje e saj, triko me ngjyra, çizmet dhe goditi sezonit të lartë çizme çizme.  Kombinimi klasike e xhinse të shkurtra thurur veshje dhe P drejtë ose pantallona vetëm zgjedhja është e juaja.  Të gjatë thur vishen triko me qafën jakë xhakete-, klasik i zhanër, por preferencë i jepet në të zezë dhe të bardhë.

Veshje ka shkurtuar klassicheskiyP mëngë të lirë.  Veshje e re sezonin e thur me mëngë në stilin e viteve '80, nga krah për mëngë të prerë bërryl të lirë, dhe të krahut nën bërryl të shtrënguar të trupit, për dore.  Kjo veshje duket e mirë me pantallona si një tub ose me dollakë. Dhe në kombinim me jackboots dhe pallto stof leshi me cirka, ju do të duken më femërore dhe elegant.

Thur me grep thur fustan apo thurje, gjithmonë individuale dhe unike, modele të tilla mund të gjenden në koleksionet e sezonit.  Dress është 2010 2011 dhe një tunikë me neckline, triko të gjatë i dobët, duke theksuar figura fitimprurës i hollë, veshje golf, vishen me sleeves, "bat", asimetrike të prerë në dresses thurur sezonin e ri.

Neckline asimetrike, supe sexy zhveshës apo shiritat fustan triko, zgjedhja është e juaja.  Ngjyrat e dresses thurur të sezonit godaP 2010 kryesisht të bardhë, gri, e zezë, por edhe për ata që duan shkëlqimin e ngjyrave nuk dresses ngopur.  Një koleksion të rrobave të thurur nga Angela Missoni është origjinale dhe urbane elegant bohem.

Mbledhjes qëndron modelet gjeometrike dhe multi-layered, multi-funksionalitetit si dhe cardigans thurur dhe blazers veschey.P zgjatur, dresses thurur të gjitha gjërat e plotësojnë njëri mbledhjen druga.P e gjërave të thurur nga PMissoni (Missoni) kalimit të squfurit në të zezë, ngjyrë bezhë dhe të verdhë, kafe-vjollcë, jeshile. Qendisi Veshje 2010 është edhe ruffles, drapes, dhe pleated dhe shkurtohet qafën e tyre, sleeves dhe në fund të veshjes. Veshje thur është gjithmonë individuale dhe unike thurjeKëto modele të bëjë romancën e tyre në jetën e përditshme të pronarit të tyre.  Veshin një fustan të thur për punë në zyrë, në një festë në klub dhe madje edhe në negociatat e biznesit, të kombinuar modës dhe rehati. Bazuar në materiale nga qershia-lady.ru

Postime Related:
  1. cap

dresses thurur, gjilpërë thurje, rroba