për thurje

 

Amazing veshje thurur veshje

Më të madh të mundshëm gowns - mendonte guximshme ose egër?  Yjet duan jo vetëm shndrit, por të shokut të audiencës. Pas efekt tronditës në ratings me karakter publik. Prandaj, disa imagjinatës gaz tregojnë dhe guxim, dhe disa nuk hyjnë në një shok apo veshje ekstravagante hapur.  Nuk jam i sigurt se çfarë duhet të veshin në një parti për të vrarë të të gjithë të plotë?

Këtu paraqesim shembuj të versioneve më mbresëlënëse dhe të paharrueshme të "ylli" të vishen.  1. Ndër haraç e parë e respektit dhe admirim duhet të japin pashoq Marilyn Monroe, të cilit shije dhe kuptim të stilit mund të quhet një nga më të habitshme në shekullin e fundit.

Kur mendoj për Monroe të gjitha ende e mbani mend famshme e saj  fustan të bardhë me një neckline thellë dhe pantallona të gjera pleated, në të cilin yll u shfaq në skenën e filmit "Shtatë vjet Dëshirë", në vitin 1955.  2. Diva, i cili në fillim të karrierës së tij ka shkuar në gjurmët e Monroe, meriton jo më pak vëmendje, sepse ajo është - Madonna shumë.

Singer, tifozët dhe kritikët e modës tronditëse gjatë karrierës së tij të gjatë, dhe plakjes gjatë viteve, origjinale dhe shprehëse në të gjitha imazhet e saj, por shumica e shikuesve kujtuar se  veshje, e cila bëhet për Jean Paul Gaultier Madonna-s.  Pazakonshme vishen me gota në një bust në formë piramide ka tërhequr vëmendjen e madhe në lumë në vitin 1990 dhe ende mbetet një shembull i stilit të ndritshme dhe të pazakontë.

3. Të gjitha ratings nuk janë vetëm në modë vishen paraqiti një mjellmë, i cili u shfaq në Bjork këngëtari në Oskar në vitin 2001.  Veshje të mahnitshme nga projektuesi Marjan Pejoski ishte një mjellmë, krahët e saj enveloping trupin e këngëtares dhe të detyrueshme saj qafën e tij. Ju nuk mund të them se reagimi ndaj veshje ka qenë jashtëzakonisht e diskutueshme, por ajo ende na jep shembuj se si një nga veshjet më të egër.

4. Jennifer Lopez - Latino bukurinë dhe një nga këngëtarët më të popullarizuar pop është gjithashtu në gjendje të tregojë veten e tij dhe durimin e tij të nxehtë. Mirë të të gjitha ajo arriti gjatë Grammy Awards në vitin 2000.  Pas triumfit të publikut për një kohë të gjatë diskutimit të mahnitshme, i tejdukshëm veshje me printime me ekzotike dhe ekstreme Qafa Roberto Cavalli (Roberto Cavalli), hiri këngëtarja atë natë.

Duhet të theksohet se veshje dukej të madhe në pop diva dhe është bërë një nga më të paharrueshëm.  5. Jo për të përmendur ndoshta personalitetin më të guximshme dhe origjinale në skenën moderne, të cilit vishen e këtij mish i gjallë, u bë kalë i egër.  Në këtë veshje të u shfaq në një nga ceremonitë Lady Gaga muzikore. Siç pritej, veshje menjëherë bëhet një temë e bisedës, megjithatë, meriton çdo imazhi i këngëtarit informale.

Siç mund ta shikoni, për veshje unike, mjaft të saktë, dhe i shijshëm nga një dyqan online. Kjo veshje, si njëqind vjet më parë, është në gjendje të dekoroj mirë, duke paraqitur zonjë me dorën më të mirë.  Ndoshta shembujt e dhënë më lart, do të jetë udhërrëfyesi yt, por shijen e vet, pa dyshim, do të arrijë asnjë mënyrë më pak të suksesshme! Bazuar në materialet e www.wildberries.ru

Postime Related:
  1. thur kapele
  2. yo

fustan