për thurje

 

Pjesa më e madhe thurur lodër

Kush thotë se lodër të veçantë "fëmijëve" dhurata? Rritur fëmijët vetëm dashuri për të dhënë dhe për të marrë dhuratën e lodra. Në veçanti, në qoftë se lodra janë të lidhura me dorë, është absolutisht unik dhe ekskluziv. Lodër pjesa më e madhe është aq e këndshme thurur për të prekur, në shtëpi-si komod, që pak njerëz janë indiferentë.     Dhe pa marrë parasysh cilin është menduar si një dhuratë për një koleg ose fëmija juaj dashur të tenderit.

Nga rruga, lodra e butë thur punuar me dorë janë bërë nga materiale ekologjikisht miqësore, dhe për këtë arsye nuk do të dëmtojë edhe fëmijët më të re. Përveç kësaj, për këto lodra janë shumë të lehtë për t'u kujdesur për to mund të lahen dhe të thata, si zakonisht produktet me grep ose delikate. Dhe për të bërë këtë sa më shpesh si lodër e nevojshme nuk do të humbasin pamjen e saj tërheqëse. Qendisi Lodra mund të shërbejë si një i pranishëm shkëlqyer Krishtlindjeve.

Mjafton të urdhërojë një lodër në formën e një figurines kafshëve funny, që simbolizon vitin e ardhshëm. E pra, në qoftë se lodër është bërë në ngjyra "markë" që është gjithashtu një e madhe të stafit të korporatave dhuratë, kolegët, partnerët e biznesit dhe klientët potencial. Gjithashtu, mos harroni se çdo person e konsideron veten një individ, të ndritshme e origjinale.

A dhurata ekskluzive, të tilla si lodra origjinale thurur që ekzistojnë vetëm në një kopje të vetme të theksojë përsëri unike e dhuruar.     Ndërkohë, thurur lodra, dhe detaje madje edhe mjaft të bukur të brendshme dhe performanca e shkëlqyer në rolin e dhuratë të brendshme. Të njëjtin lloj të jastekë, vazo dhe napkins dantella është aq i mërzitshëm, gjithmonë!

Dërgo një njeri i një lepur krejtësisht origjinale të thurura me një kravatë "flutur" dhe ju do të shihni se si "ndreq" do të ketë vend më të rehatshme që do të zbukurojnë këtë lepur. Një treshe e tepër të gjallë me grep tigrat tipike "tigër" ngjyrë jo vetëm të shkaktojë një buzëqeshje në çdo vëzhgues, por shton pak hapësirë ​​ekzotike brendshme dhe rrezet e diellit.

Kur një majmun thurur me dreadlocks, me pantallona të shkurtra kaki në fytyrën e çdo njeriu në lulëzim në mënyrë të mirë-dashur fun uhmylochka dhe origjinale, kjo lodër. Qendisi qen me një surrat prekur shkakton një dëshirë të papërmbajtshëm për të marrë duart e saj, të mbaj në krah, dhe, përfundimisht, për të fjetur me të në krahët e tij në shtrat e tij të preferuar. Një miu zgjuar në një qesharake veshje mund të shkaktojë teknikë admirim filigran.

A miut të bardhë me pink-vjollcë lule me siguri do të zgjoj entuziazëm për personin të cilit ju dha. Edhe në qoftë se ai është në jetë nuk shumë e mirë për brejtësit. E pra, nëse ju keni dhënë për njerëzit në përgjithësi nuk tolerojnë edhe brejtësit në formën e lodra të thurura, pastaj t'i japë atij një mace e mrekullueshme, "British" ngjyrim aristokratike.

Cat mund edhe të jenë "të pajisura me" ombrellë apo furnizimin e tyre ushqimore në formën e shtrydhur nën këmbë thurur peshku stoli. Lope tona thurur me një zile të vogël rreth qafës së tij edhe një herë kishte një çmim shumë prestigjioz të një prej konkurrencës ruse e mallrave. Ndoshta kjo është arsyeja pse ajo ka të tillë duken krenar.

Nga rruga, deri sa njerëzit shpikur pëlhurë me sy gjumë të gjatë, të tilla si prej pelushi, dmth grep lodra artistikisht si një argëtim të preferuar "të butë" e njerëzimit.     Lodra të thurura me gëzof mund të jetë dhe jo shumë të rëndë dhe të "gjysmë bosh" kështu që është i përshtatshëm për të bashkangjitni një kokë si një jastëk divan. E gjitha varet nga dëshirat tuaja, materialet nga të cilat lodër dhe madhësinë e saj.

Por secili prej lodër tonë përmban një teknikë të patëmetë i thurje, dhe në çdo figura të lidhura me dashuri të kafshëve, ndjeu talentin dhe duart e ngrohta të zotit, që vënë në pjesën lodër e shpirtit të tij. Ju gjithashtu mund të urdhër nga ne si një dhuratë për miqtë apo një logo të korporatës.     Për të porositur telefononi: +7 (495) 210 04 41 Bazuar në materialet e

veshje, thurur lodra, thurje