për thurje

 

Lodra thurur janë dhurata që do të kënaqur të gjithë

Lodra thurimë sjell një trajtojnë të veçantë. Ju mund të përgatisë dhurata që do të kënaqë të dyja fëmijët dhe të rriturit. Një punë e thjeshtë merr një shumë të fun. Përshkrime të detajuara dhe schema ndihmojë për të kuptuar.     Mbetjet e fije dhe kanë nevojë sintepon (leshi sintetike).

To Hare Ju do të duhet një fije të mbuluar me qime! Lartësia e një lepuri ca punuar me shtiza. 40 cm, thurje.     Kush është ajo? Bretkocë udhëtar apo një e vërtetë bretkocë princeshë? Pofantaziruyte me fëmijët e tyre.

Lartësia e një rreth bretkocë punuar me shtiza. 15 cm, thurje.     Familja mban Vyazanyey Bear Daddy, Mama Bear, dhe Bear. Këto minj mund të jetë i lidhur nga mbeturinat e fije. Ato duken reale, nga veshët, hundët, sytë, mustaqeve dhe bishtin kaçurrel Këto qentë bukur nuk kafshoj!

Black and White, miqtë e pandarë - qentë pak, thurur me dorë, lodra e madhe për fëmijët. Merrni për thurje fije dashuroj dhe macet dashur janë cute, dashuria e tyre dhe të rriturit dhe fëmijët. Tie një mace lodër nuk është e vështirë. Ne rekomandojmë një fije pak fuzzy.

Hundë qëndisur me fije roze per mustaqe mund të përdorni linjë.     Lodrat 45 cm gjatësi thurimë thurimë. Dashur thurur lodër kujton fëmijë të verës. Lodra dhe çorape, janë të lidhur në të njëjtin stil. Nevojë për dy butona në formën e ladybugs dhe sintepon ose pambuku, Krahët oriz thurimë.

Leo, gjithashtu, mund të jetë në shtëpi! Toy luan ai mund të jetë një dhuratë e mirë për fëmijët e lindur nën shenjën e luanit. A keni kohë për të përgatitur një dhuratë.     Lodra përafërsisht lartësi. 17 cm thurimë. Qendisi zi Burenka simpatik!

Në veshët e saj një palë vathë "ari", qafën dhe zile. Lodra përafërsisht lartësi. 35 cm thurimë. Ngacmoj e fibër.

Trupin e lodrave ketri lidhura nga leshi, dhe një bisht dhe veshët, lesh e përdorur të rreme.     Lodra përafërsisht lartësi. 26 cm thurimë. Nëna panda dhe foshnja e saj të mrekullueshme lidhur nga fije e butë bardh e zi me lesh angora shtuar. Veshët dhe bishtin janë bërë nga kafshët në formën e pompons. Lodra përafërsisht lartësi. 26 cm     Thur me grep. Lodra e butë, të gjithë fëmijët do të jetë i kënaqur! Apo ndoshta të rriturit - ata që besojnë në charms fat.

Zgjidhni atë që ju pëlqen - një qen, mouse, apo gjel, dhe të sigurtë të shkoj në punë. Ajo shkon shumë më shpejt se sa ju mendoni, dhe ju do të gjeni një shumë të thjeshtë, që nga ekzekutimi i çdo rresht pas rreshti detaje të lodrave është përshkruar në udhëzime më të hollësishme. Lodra përafërsisht lartësi. 22 cm grep dhe spokes. Corydalis në fole dhe vezët e shumë - spokes bërë.

Vetëm pupla bisht janë sewn me grep në fund të thur me grep. Lodra dhe jo vetëm - warmers funny për vezë, gëzojnë fëmijët, dekoroj kuzhinës tuaj do të jetë një dhuratë e mirë për Pashkë.     Lodra përafërsisht lartësi. 11-15 cm thurimë. Dashur Robbie Belek ocheno kureshtar, ai ishte e gjitha e mrekullueshme interesno.Etot Belek të lidhur nga fije e butë.     Lodra të mrekullueshme dhe dhuratë për fëmijët tuaj të preferuar.

Gjatësia e lodra përafërsisht. 40 cm thurimë. Buf bardhë - ashtu si Harry Potter, me një zog të nuk është për të gjithë.     Buf është i lidhur para saten, dhe në vend të butonave sy. Lodra përafërsisht lartësi. 21 cm thurimë.

Majmuni - simbol i 2004, ka bërë duart e tij, me siguri do të gjejnë miq në mesin e tifozëve të rinj dhe të vjetër.     Lodra përafërsisht lartësi. 45 cm thurimë. Santa Claus - një njeri të funny pak me një hundë të trasha. Ai thurur rripin dhe qese. Qendisi lodra janë dhurata që do të ju lutemi të gjithë me grepmjekër dhe flokë të janë bërë të thekë. Lodra përafërsisht lartësi.

40 cm thurimë. Burrë dëbore - very funny ai shikon në kapelë dhe shall.     Lodër përbëhet nga një detaj i vogël, i cili shpejt dhe me lehtësi punuar me shtiza. Karrota hundë të gjatë - është i lidhur edhe me spokes.

Lodra përafërsisht lartësi. 30 cm     Thurje. Dridhura dimrit me kohën e saj të preferuar për të Penguins. Qendisi pinguin, ai mund të jetë një dhuratë e mirë për Vitin e Ri! Lodra përafërsisht lartësi. 32 cm thurimë. Qep bishtalec batanije dantella me shkëlqim që do të dukej elefant festive!

Gjatësia e lodra përafërsisht. 29 cm, lodra përafërsisht lartësi.     22cm. Thurje.

Cute kukulla pak mund të shërbejë si një suvenir apo dekoratave pushime. Tie e tyre shumë të thjeshtë, duke plotësuar mbushëse apo futur sintetike tape. Nëse ju lënë të hapur në buzë të ulët të një modeli të thurur, ju merrni një kukull bibabo-që mund të vishen në gishtin tuaj dhe të bëjë një ide fun, zbavitem vegjël.     Lartësia prej përafërsisht lodër. 10 deri në 14 cm në materiale

, thur me grep thurje, thur me grep, lodra thurur, thurje, skemë