për thurje

 

Qendisi Beretat

Fillimisht, merr një pjesë e uniformave ushtarake. Dhe gratë kanë modifikuar këtë kapelë të përpiqen atë për veten tuaj. Na vijnë nga Evropa, merr popullaritet fituar ngadalë. Dhe tani, duket se ai kurrë nuk e merr të shkojnë jashtë modës. Është e kokës elegant dhe të rehatshme që i përshtatet pothuajse të gjitha. Veshin atë dhe vjeshtë dhe pranverë, jo vetëm në dimër. Disa njerëz si të veshin Beretat, madje edhe në verë, duke krijuar një imazh të veçantë.

Këtë dimër, në kulmin e popullaritetit. Për më tepër, ato janë quajtur prirje kryesore në vitin 2011. Ky sezon, deri më sot, të dyja të mëdha dhe beretat e vogla. Shumë të rëndësishme është pikërisht beretat e punuar me shtiza. Ngjyrat kryesore janë të zeza dhe gri, por gjithashtu mund të Beretat, dhe ngjyra të tjera. Plus thurur Beretat se ata mund të blejnë jo vetëm tregun e qendra, tregtare ose dyqan, por lidhja vetë.

Kjo është një mundësi e mirë për t'i dhënë fre të lirë për të imagjinatën e tyre dhe për të krijuar diçka me gjëra të tilla, origjinale. Ju mund edhe lidhje Beretat të shumta në ngjyra të ndryshme dhe stil, e cila do të kombinohet me veshjet e ndryshme. Sigurisht, kjo do të kërkojë disa punë, por rezultati do të jetë e vlefshme. Një tjetër avantazh i beretë është se ajo është e përshtatshme për femrat e të gjitha moshave.

Kjo mund si dhe kanë si parë-klasën, dhe zonjat, studentët, lady biznesit, gjyshja ime. Edhe veshje më modeste, e plotësuar me beretë në modë thurur do të jetë një unike dhe me stil. Në dimër, sigurisht, më të mirë për të qëndruar në lesh. Por, për t'iu përshtatur Beretat verën e filaments hollë. Ju mund të dekoroj merr dantella, fjongo ose butonat.

qendisi Beretave thurur merrqendisi Beretat: çfarë duhet të veshin? Merr vesh ndryshe: u fshehur prapa veshëve, në njërën anë, në pjesën e prapme. E flokeve nuk mund ta fshehin, por ju mund të hiqni një beretë. Beretat e thurur mirë me veshje-triko, me një pallto, xhaketë dhe një triko të gjatë.

Nëse ju jeni një dashnore e stilit, i rastësishëm, atëherë ju merr për të përshtaten më së miri. Por jo me Beretat thurur sportive duken të mira. Beretat shumë elegant sy i rrugës gjobë dhe zbukuruar me rhinestones, sequins ose brooches. Beretat në stilin romantik duket e mirë me një shall. Kjo merr mund të jetë i lidhur me tonin e çantë e saj. Të vendosë për të vënë vëllimit nuk mund të marrë çdo grua. Por kjo duket shumë origjinale.

Dhe në qoftë se ju keni kohë të mjaftueshme dhe durim, ju mund Lidhje, pallto kit dhe beretë. Jini kreativ dhe për të krijuar diçka të re. Pas të gjitha, thurimë Beretat siguri do të jetë në modë për një kohë të gjatë. Bazuar në materialet e

merr një thurur, veshje beretë, thurje