për thurje

 

Thurur rroba themeli i çdo gardërobë

Qendisi veshin këtë kuadër çdo gardërobë, dhe ajo kurrë nuk shkon jashtë modës. Qendisi themelet veshin e çdo veshje veshjetNë çdo rast, deri në derisa e tërë bota nuk e kapur ngrohjes globale, për shkak se thurje nuk është vetëm japin imazhin e rehati, por tipar e tyre kryesore është aftësia për të ngrohtë deri. Përveç kësaj, kjo veshje është një shpirt të veçantë cilësisë së mirë dhe unike e madje edhe Moderne sweaters thur, xhaketa dhe Boleros mund të duken sikur ata lidhur me dorë në veçanti për ju.

Nëse ata nuk e shohin modës së vjetër, veçanërisht nëse ju kombinoni me gjërat e duhura.  Dhe këtu më tendenca kryesore është layering.  Xhaketë të shkurtër të thurura ose me grep Bolero do të duken të madh mbi një kordon të gjatë ose i mirë pambuku. Nën pallto të gjatë thur mund të vishen me xhinse apo një këmishë veshje me shtypura me lule për të theksuar disponimin nostalgjike e veshjes.

Thur triko mund të vishen vetëm dy për njëri-tjetrin është një ideal opsion për të motit të ftohtë. Gjëja kryesore që ata kanë qenë të kombinuar ngjyra të të tilla si gri dhe blu. Sepse thurje është shumë i butë në të prekur, si, dhe në pamje, ngjyrat në të cilat ata zakonisht janë shumë të qetë: Të gjitha llojet e kafe, gri dhe blu.  Pra, veshje tuaj shumë, duhet t'i përmbahet njëjtën shkallë.

Shikoni në madhësinë e çiftëzimit, nëse jelek ose xhaketë të mbarështimit të mëdha, për shembull, radhë, ata do të duken më të mirë me xhinse dhe një në krye të thjeshtë minimalist. Qendisi sweaters dhe xhaketa prej leshi ose gjobë Jersey mund të kombinohet me gjëra të ndritshme, të tilla si një shall në një kafaz me anësor do të krijojë ekuilibrin e nevojshme në veshje, dhe nuk do të shfaqet mërzitshëm.

Në një përzgjedhje të madhe e rrobave të thurur lehtë për të marrë humbur, por duke vizituar dyqan tona online Ju mund të gjeni vetëm mundësi që ju dëshironi.  Katalogu përmban Të gjitha llojet e thurur me rroba mantelet, xhaketa të shkurtra, Boleros, xhaketa, sweaters me sleeves shkurtër.  Gjithashtu në faqe është shumë e user-friendly kërko nga ngjyra, kështu që ju gjithmonë zgjedhin veshje të thurur të përshtatshëm për gjëra të tjera nga veshjet tuaja. Bazuar në materialet e www.otto.ru

Postime Related:
  1. thurje pinetok

sweaters thurur, dresses, trikotazh, thurje