për thurje

 

Stylish pallto thurur pallton

Qendisi modele me përshkrime të gjata dhe më të gjerë pallto tani peshon pak më shumë se një kilogram. Të gjitha çështje në fije, përkatësisht përbërja e tij dhe tjerrje e teknologjisë së re, përmes të cilit merr fill volumin shtesë dhe më pas të bëhet dritë si një pendë. Për më tepër, ajo nuk është dobësi, dhe produkti të lidhura nga ajo mban formën e saj të mirë.

Zgjidhni një fije pallto përzier me shtimin e poliamide, e cila e bën produktin shumë të fortë, dhe kujdesit për ata më të lehtë. Nga kjo fije është thurur pallton shpejt dhe me lehtësi, konsumi i saj është reduktuar në masë të madhe, por relativisht të vogla për një produkt të tillë "masiv" peshë është e sigurt, se ajo do të vazhdojë të rritet në gjatësi. Të rëndësishme: të dorës larë, të thata në këtë formë e zgjeruar e substrate!

A pallto elegant, ka bërë modelin e zakonshëm të trazim fije patentë në Bordo. Objekt luksi, por ajo është në dispozicion për fillestar: për të kryer, model spektakolare të saj ndihmë të mjaftueshme për jetë në gjendje të thur dhe gajtan vetëm fytyrës lak. Qendra e leshit natyrale thurur ngjyrë të çmuar rërë. Jakë ndashëm e lesh me gëzof të rreme, duke i dhënë pallto një stil të veçantë, të prerë dhe të qepur të shpejtë dhe të lehtë.

Udhëzime të hollësishme për thurje dhe qepje     Qendra deri në këmbëve të tij. Në mbulesë të brendshme, të lidhura nga fije pjesa më e madhe dhe të lehta është shumë e ngrohtë dhe të rehatshëm. A stil pallto pallto thurur model thurCilat duhet të jenë në një mot të ftohtë!

Perfectly plotësuar një gardërobë në këmbë. "Dimensionless" ponço lara-lara, tetë të ndërlidhura thur sheshet e golfit plus plus rrethojnë flokë të dendura dhe të gjata jakë Sikur të kishte në gjëra të thurura konceptin "pallto pak të zi," si zi pak Veshje vysoykoy në të modës, ajo do të duket tamam si pardesy me mëngë reglan modeli i lidhur nga pjatë bishtalec pajimet vetëm një specie - të dyja femërore dhe të fortë kthimin e viteve '70: një shtresë të butë derdhet deri në këmbëve të tij.     Modeli është pajisur me një jakë, zip-poshtë nga maja e deri në fund dhe i gjerë "zbukurime" xhepat.

Funksional, e bukur dhe moderne! Një shtresë e hollë e delikate që lidhen model midi lehtësim të ngjyrosje fije, me shtimin e një fije lesh angora sektorial. Model shumë elegante dhe femërore model është bërë nga fije e butë lesh angora në një kthesë të dobët dy temat.     Pallto xhepat Tselnovyazanye, pa thyer model, ndër "kosë" maxi pikërisht gjerësia - ajo është e bukur dhe praktike! Ky është rasti kur thurje model është i kundërindikuar.

Efektin e dëshiruar është arritur vetëm përmes fije fringed që formon sipërfaqen e një web i brendshëm e densitetit uniforme. Qendra pa fasteners me dy xhepa. përshtatet lehtë dhe shumë shpejt është një tjetër model i ndryshk-me ngjyrë të fijeve të kujton lesh. Një ponço-veshur shumë të ngrohtë alternativë e madhe për një pallto, modelet e diamante, braids dhe thurur "gunga" zbukurojnë këtë model nga fije pazbardhur.

Kjo është shtresë e saj të veçantë luksoze nuk do të normale dhe shumë efektive kombinim i triko të rënda embossed me lesh me gëzof.     Pa të humb një qafore ndashëm dhe një kontakt të shpenzime të tepruara kthehet në një shazyubl elegante në të cilën modelin irlandez klasike duket në gjithë lavdinë e saj! Grep Eton jakë, duke i dhënë modelin e përsosmërisë, lesh nuk është një pengesë! Classic në çdo mënyrë.

Një dizajn harmonike, ngjyra të pasura të gjatësisë të pastër, të rehatshme, vëllimi i moderuar dhe nuk frills për të përfunduar këtë model i kërkon Futjet më të përshtatshme:! Kjo shtresë është e mirë pantallona të aftë drejtë të ngushta, dhe këpucë nga këpucë elegante apo çizmet me takë të mushkërive.

, loop thurje modele, model, veshje, thurje