për thurje

 

Thurje

Thurimë - Çfarë është kjo?  Thurje - një nga llojet më interesante dhe të dobishme dhe të qëndisura. Shumë bukur, e domosdoshme në jetën e përditshme të produkteve mund të realizohet duke ditur se si të thur. Thurimë zbukurimeNë kohën tonë, asnjë grua mund ta imagjinoj veten pa kapele modës thurur, shalle, sweaters. Në këtë seksion ju do të paraqitet me modelin e modës festive dhe rastësor veshin për çdo sezon për ju dhe fëmijët tuaj, si dhe një përshkrim të detajuar të çdo model.

Në një mënyrë - ruffles, flounces dhe frills, kapele dhe handbags.  Një shtesë e mirë për modelet do të jetë gjithmonë në formën e beads, pajisje, rripa, shalle, doreza, etj  Mirë rrjetë peshkimi, funde dhe tunikat, me grep, të përfshira në mënyrë rutinore në veshjet verën e zonjat tona, sidomos nëse ata janë bërë të fije natyrore.  Erdhi ditë të ftohta vjeshta?

Si të këndshme për veshin një triko të ngrohtë ose xhaketë që është e lidhur me duart e tyre!  Ata prej jush që ende nuk e kanë patur kohë të lidhë një gjë të ngrohtë, mos e humbni shpresën. Këtu do të gjeni modelin interesante që mund të lidhen shpejt dhe lehtë, një zgjidhje të madhe të pullovers ngjyrat më në modë, xhaketa, thur me grep, sportive pullovers për burrat, si dhe një gamë të gjerë të gjëra të ndryshme të modës për fëmijët tuaj.  A ju pëlqen vepra artizanale?

Mundohuni të bëni shtëpinë tuaj vend komod dhe të këndshëm për familjen dhe miqtë?  E gjithë kjo nuk është një problem, ju duhet vetëm të mësojnë teknikat e qëndisje, ose grep, dhe sa simpatik knick-knacks ju mund të bëni: napkins, peshqire, jastekë dhe perde dekoroj shtëpinë tuaj dhe për të krijuar një humor të veçantë. Bazuar në materialet e VSE-sama.ru

Postime Related:
  1. yo

    , veshje zbukurime, thur me grep, thur me grep, shtiza