për thurje

 

Më të mirë për të filluar me thurje modelet e mostrave të ndryshme

Kjo është më mirë për të filluar me modelet thurje, mostrat e rroba banje ndryshme thurur

Fillestar knitters në gjilpërat për të filluar me mostrat e modele të ndryshme thurje (kemi paraqitur një përzgjedhje të madh të modeleve - jacquard, rrjetë peshkimi, nga hapësira, me lëvizjen e unazore, lloje të ndryshme të kauçuku dhe shumë të tjerë) i cili përfshinte një përshkrim të hollësishëm ose diagram, dhe nganjëherë të dyja bashkangjitur skemës janë zakonisht simbolet, ju do të mësojnë të bëjnë dallimin midis tyre, më e rëndësishmja,, përvoja durim dhe shumë punë

Për shumë njerëz, problemi është çorape, një problem i veçantë -.. ajo vyvyazyvanie këmbë, por më besoni, jo aq të frikshme si ajo Dashuri, provoni dhe shikoni për veten tuaj.  Vazhdojnë të jenë thurje kapele, Beretat, shalle  apo dorashka - gjëra të thjeshta, të dobishme dhe e nevojshme në lidhje me veten e tyre apo të dashurit, dhe për të thur për fëmijët në përgjithësi është një kënaqësi dhe gëzimin që do të japë fëmijën tuaj, më besoni.

Mastering spokes, ju nuk mund të ndalem në shalle, mund të ofrojë një lidhje i thjeshtë  vests, spokes bezrukavochki  .  Deri në verë dhuroni vetën në krye, bien -  pallto bukur.  Sa e mrekullueshme për të bask në fireplace ose thjesht në divan duke parë TV në pulovër e juaj të preferuar të ngrohtë, nuk e privojnë vëmendje, dhe gjysma e dytë, me një mendje ata janë të fortë, por që kërkojnë akoma më shumë kujdes për fëmijën.  Funde dhe veshje  ose sundresses spokes lidhur  , Dhe madje edhe një model zbukurime, në përgjithësi admiruar, i cili është braktisë bukuri të tilla.

Kjo është e gjitha në imagjinatën tuaj.  Për dashamirët e rrobave të thurur ka një larmi të madhe të modeleve të ndryshme xhaketa për çdo madhësi, stil, si edhe me përshkrimin dhe rekomandimet në fije, spokes.  Për të rinj dhe të guximshme janë modele thurur swimsuits , Këtu ju do të jetë pikërisht një dhe vetëm në mesin e bëj banja dielli dhe të pushoni.  Bolero, Schrage  - Kjo është në modë, praktike, përkatëse në çdo kohë.

Modele të ndryshme të xhaketa, spokes lidhur  A nuk ju lënë indiferent, ju mund të dëshironi të lidhë të gjitha përnjëherë.  Tani ajo është shumë në modë që të ketë pajisje të thurur, të tilla si  qese apo një çadër ose një rrip (po, ajo ishte një rrip - kjo mund të jetë thurur).  Duke lidhur lodër fëmija juaj do të marrë mirënjohje nga ai, ajo bëhet preferuara për të, sepse në atë ngrohtësinë dhe dashurinë për nënën time (dhe ndoshta baba, pasi të gjitha, disa njerëz thur).

Jep rehati dhe ngrohtësi mund të  në lidhje me thurje shawls, stoles  s, nga rruga, një dhuratë e madhe për çdo grua, veçanërisht në qoftë se ajo vetë nuk e di se si të thur.  Një qilim apo batanije capes më mobilje  napkins ose peshqire, nëse jo në apartament, të paktën në vend - vetëm magji dhe craftswomen heroizmi, pasi ajo është një punë e madhe dhe i mundimshëm.  Dhe në qoftë se ju keni një manar, për shembull, një qen, pse dhe ajo nuk veshin?

Bluzë Tie ose kostum,  çorape dhe pantallona madje, watch manar juaj do thjesht otpadno.  Tani një shumë mundësi në drejtim të informacionit (, internet revista, libra dhe manuale në thurje të ndryshme), mjetet, dhe fijeve për çdo shije dhe buxhetin, vetëm duhet të dini çfarë doni, por mos ta largonte çdo gjë në dyqan në një rresht. Bazuar në materialet e

vizatim, rroba banje, beretë, thurje, thurur rroba banje, yo